Filmy A-Z

Mecz życia

Norwegia, 2014, 102 min

Reżyseria: Katarina Launing

8 +

Moja chuda siostra

Niemcy / Szwecja, 2015, 105 min

Reżyseria: Sanny Lenken

14 +

Sala samobójców

Polska, 2011, 112 min

Reżyseria: Jan Komasa

14 +

Lomo – życie blogera

Niemcy, 2017, 101 min

Reżyseria: Julia Langhof

13 +

Offline

Niemcy, 2017, 87 min

Reżyseria: Florian Schnell

11 +

Cyberbully

Wielka Brytania, 2015, 62 min

Reżyseria: Ben Chanan

12 +

Mam dość!

Holandia, 2016, 100 min

Reżyseria: Tessa Schram

12 +

Żałuję

Holandia, 2013, 95 min

Reżyseria: Dave Schram

13 +

Nowy

Francja, 2015, 81 min

Reżyseria: Rudi Rosenberg

13 +

Eddie i Łowcy z Oblivio

Polska, 2018, 101 min

Reżyseria: Tomasz Szafrański

9 +

Hej, sokoły!

Islandia, 2018, 97 min

Reżyseria: Bragi Thor Hinriksson

8 +

Chłopiec z burzy

Australia, 2018, 108 min

Reżyseria: Shawn Seet

9 +

Dzień, w którym mój ojciec stał się krzakiem

Holandia / Belgia / Chorwacja, 2016, 90 min

Reżyseria: Nicole van Kilsdonk

8 +

Basia

Polska, 2018, 50 min

Reżyseria: Łukasz Kacprowicz (Grupa Smacznego) Marcin Wasilewski

4 +

Stateczek Eliasz

Norwegia, 2017, 73 min

Reżyseria: Simen Alsvik

4 +

Poczta Świętego Mikołaja

Hiszpania, 2016, 90 min

Reżyseria: Gorka Sesma

5 +

Mamy talent!

Norwegia, 2018, 94 min

Reżyseria: Christian Lo

9 +

Traktorek Florek ratuje farmę

Norwegia, 2016, 78 min

Reżyseria: Peder Hamdahl Næss

6 +

Czarodziejka Lili ratuje Święta

Niemcy, 2017, 100 min

Reżyseria: Wolfgang Groos

6 +

O czym szumi las

Norwegia, 2016, 75 min

Reżyseria: Rasmus A. Sivertsen

6 +

Niesamowita historia wielkiej Gruszki

Dania, 2016, 82 min

Reżyseria: Jørgen Lerdam Philip Einstein Lipski

4 +

Moja żyrafa

Holandia, 2017, 74 min

Reżyseria: Barbara Bredero

4 +

The Florida Project

Stany Zjednoczone, 2017, 115 min

Reżyseria: Sean Baker

15 +

Blanka

Filipiny, 2015, 75 min

Reżyseria: Kohki Hasei

10 +

Mikołaj w każdym z nas

Norwegia, 2016, 70 min

Reżyseria: Terje Rangnes

6 +

Mali bohaterowie

Francja, 2016, 80 min

Reżyseria: Anne-Dauphine Julliand

10 +

Villads

Dania, 2015, 76 min

Reżyseria: Frederik Meldal Nørgaard

6 +

Zimowe przygody Jill i Joy

Finlandia, 2015, 81 min

Reżyseria: Saara Cantell

4 +

Miś Bamse i córka wiedźmy

Szwecja, 2016, 65 min

Reżyseria: Christian Ryltenius Maria Blom

4 +

Traktorek Florek

Norwegia, 2016, 84 min

Reżyseria: Peder Næss

6 +

Opowieści świnki

Niemcy, 2016, 72 min

Reżyseria: Theresa Strozyk

4 +

Przygody Gapiszona

Polska, 1964, 92 min

Reżyseria: Jerzy Kotowski

6 +

Nazywam się cukinia

Francja / Szwajcaria, 2016, 66 min

Reżyseria: Claude Barras

10 +

Niedoparki

Chorwacja / Republika Czeska / Słowacja, 2016, 83 min

Reżyseria: Galina Miklínová

6 +

Goodbye, Berlin!

Niemcy, 2016, 93 min

Reżyseria: Fatih Akin

13 +

Moja chuda siostra

Niemcy / Szwecja, 2015, 105 min

Reżyseria: Sanna Lenken

15 +

Biegnij, Amelio!

Niemcy / Włochy, 2017, 97 min

Reżyseria: Tobias Wiemann

10 +